Erzurum Vakumlu Civil Peynir 1 KG


  • Stok : Var

180.00 /KG

KDV Dahil


Vakumlu Civil(Çeçil) Peynir- Erzurum Yöresel Ürün Olarak Üretilir ve Tamamen Yağsız bir Peynirdir.

Yüksek rakımlı kaliteli meralarda otlayan hayvanlarımızdan elde ettiğimiz lezzetli sütleri kaymağından ayrıştırarak oluşturduğumuz Erzurum vakumlu civil peyniri, yağsız ve lezzetli bir peynirdir.  Tel tel ayrılan yapısı sayesinde hamur işi tariflerde sıklıkla kullanılan çeçil peynir, diyet listelerinin de vazgeçilmezleri arasındadır. Kaymağından ayrılan lezzetli ve aromalı sütlerden mayalanarak oluşturulan civil peynir, baskılanarak içerisinde bulunan acı sudan arındırılır. Daha sonra, salamura suyu ile bir süre olgunlaştırılan civil peyniri, vakumlu 1 kiloluk paketlemelerle satışa sunulur. Türkiye’nin her köşesine, özel vakumlu ambalajı, soğuk muhafaza kutu ve buz aküsü desteği ile güvenle ve sağlıkla ulaştırılır. Online ödeme, kapıda ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanı ile vakumlu civil peyniri sipariş edebilir, kahvaltı masalarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

UMMAN  

Çanakkale'ye sağsalim ve bozulmadan geldi ürünlerim. Civil çok lezzetli. Teşekkürler.


Fuat Sarper ASLI  

Yıllar önce Ankarara bir mağazadan almış, çok beğenmiş, bir daha bulamamıştım. Şimdi tesadüfen bulup aldım. Aklımda kalandan daha mükemmel.


Metin  

Yozgat a eski ve yeni CİVİL PEYNİRİ getirttim.ÇOK HARİKA,menun olduk.Herkese tasiye ederiz.Gerçekten DADAŞ mışınız.Hep böyle kalın.A.e.olun.


Yorum Ekle