Katkısız Doğal Erzurum Tereyağı 1 KG.


  • Stok : Var

190.00 /KG

KDV Dahil


Doğal Erzurum Tereyağı 1 KG-Kahvaltıların Vazgeçilmezi

 

Erzurum meralarında, yüksek rakımlarda otlayan inek sütlerinden ve sadece doğal süt kaymağı kullanarak ürettiğimiz kaliteli, doğal Erzurum tereyağı katkısızdır ve hiçbir koruyucu ya da renklendirici madde içermez. Tuzsuz doğal tereyağı, tüm yemeklerinizde güvenle kullanabileceğiniz, tatlı ve pasta tariflerine uygun yapıdadır. Kahvaltı sofralarında güvenle tüketebilir, yemek tariflerinde, kurabiye, poğaça ve börek tariflerinde güvenle kullanabilirsiniz. Süt kaymağından üretilen doğal tereyağı, içerdiği doğal süt yağı nedeniyle, katı gıda dönemindeki bebekleriniz ve yaşlılarınız için de oldukça güvenli bir besindir. Recap Acar, satın almış olduğunuz tereyağı ve tüm diğer gıdaları, özel vakumlu paketlerde, buz aküleri ile kaplı soğuk muhafaza kutularında gönderir. Online ödeme ve kapıda ödeme seçeneklerini kullanarak güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Vedat Kurt  

Tere yagi gerçekten güzel, aroması ve tadıda 10 numara.


Mevra MAYA  

Tereyağınız tadı ve kokusuyla mükemmele yakın bir ürün..Herkese buradan gönül rahatlığı ile alışveriş yapmasını temenni ederim..


Hatice Nakkaş  

Bende tereyağı aldım gerçekten çok lezzetli teşekkürler emeğinize sağlık


Fırat Güngörmez  

Erzurum iline böyle bir tesis kazandırıp katkısız üretim yapan Recep Bey kardeşimi gönülden tebrik ederim , ürünlerinizi beğenerek tüketiyoruz


sakin adikti  

tereyağınız çok güzel teşekkürler...Selamlar.


Büşra Çamoğlu  

elinize emeğinize sağlık tereyağınızı annem de biz de çok beğendik


hülya kapağan  

tereyağı ve tulum siparişi verdim , çok memnun kaldım teşekkürler aldığınız para sonuna kadar helal olsun


Deniz demircioğlu  

Tereyağını devamlı alıyorum.Kaliteli doğal ve lezzetli bir ürün. Tavsiye ederim.


Yorum Ekle