Iade - Iptal ve Değişim

 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim tek gayemizdir. Süt ürünleri gibi çabuk bozulan ürünler iade hakkı kapsamına alınmamasına rağmen müşteri memnuniyetindeki hassasiyetimizden dolayı aldığınız ürünleri yedi gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

- Ürün nakliyesi sırasında yaşanan kargo kaynaklı paket deformasyonları

- Ürün ambalajında bozukluk veya ürünün tadını beğenmediğiniz durumlarda (Geri iade edilecek ürünlerde herhangi bir tahribat olmaması gerekmektedir.)

İade işlemini yapmadan önce   0442 233 88 56 no’lu telefona bilgi verip geri iade dilekçesi doldurarak ve info@recepacarsut.com mail adresine mail atarak durumu tarafımıza bildirmeniz yeterlidir.

Geri iade edilen ürünlerde kargo ücreti eğer ürün/ürünler ayıplı ise kargo görevlisi yanında  tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

Geri iade edilecek ürünler orijinal kutu/ambalajında ve ürünlere hiçbir zarar gelmeyecek şekilde paketlenip faturası ile iadesi yapılmalıdır.

Kargoda ambalajı bozulmuş ürünleri geri iade durumunda kargo görevlisi ile tutanak tutulup tarafımıza 0442 233 88 56 'dan bilgi alınarak ya da [email protected] aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir.

Ürün iade adresi : Lalapaşa mahallesi Pelitmeydanı caddesi No:17 Recep Acar Süt Yakutiye/Erzurum

Hediye Ürün İadeleri:

www.recepacarsut.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.