%5
16 Ay Dinlendirilmiş Eski Kaşar 900 Gr-1050 Gr

16 Ay Dinlendirilmiş Eski Kaşar 900 Gr-1050 Gr


  • Stok : Var

295.00 /Adet 310.00

KDV Dahil


Mera Sütünden 16 Aylık Doğal  Tam Yağlı Eski Kaşar - Bütün Tekerlek Kaşardan Dilim Kesilip Vakumlanır

 

Erzurum’un 3000 metre rakımlı, doğal meralarında otlayan yerli ırk ineklerimizin , kaliteli ve taze otların tüm besin değerlerini aktardığı organik sütlerden, Recep Acar özel üretim tesisimizde, sulu haşlama yöntemi ile el değmeden hazırladığımız şirden mayasından kaşar peynirini, en az 12 ay süre ile  özel mahzenlerde olgunlaştırarak oluşturduğumuz eski kars erzurum kaşar peyniri, vakumlu ambalajlarda satışa sunuluyor. En az 1 kilo olmak üzere istediğiniz kiloda, bütünden kesilerek satışa sunulan eski kaşar, kahvaltılarının, peynir tabaklarının ve salatalarının en besleyici ürünleri arasında yerini alıyor. Yüksek kalsiyum oranı,kendine has sarımsı dokusu, hafif sert yapısı ve kendisine özgü aroması ile; peynir gurmelerinin en değerli peynirler listesine aldığı eski kaşar peyniri, her yaştan insan tarafından sevilen bir lezzet. Koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermez. İnek sütünden üretilmiştir.

 

Enerji ve Besin öğeleri                   100 g için

Enerji (kj/kcal)                                 1421/340

Yağ (g)                                             25

Doymuş yağ (g)                               17

Karbonhidrat (g)                               1.7

Şeker (g)                                           0

Protein (g)                                         27

Tuz (g)                                              2

Kalsiyum (mg)                                     700

 

 

 

Derviş ilhan  

Markayı tanıyordum. Ürünlerini almak yeni nasip oldu. Gerçekten çok lezzetli. Gravyer, eski kaşar ve tereyağı aldık. Gerçekten lezzet olarak hakkını veriyor. Fiyat olarak ta bir çok marka, market ürününe göre bence çok iyi. Tavsiye ederim.


YILMAZ KIRTAŞ  

FEVKALEDE KALİTELİ ÜRÜN PARANIZIN FAZLASIYLA KARŞILIĞI TAVSİYE EDERİM.


İrfan Özdel  

Çocukluğumda yediğim kaşarlar ile tamamen aynı tat emeğinize sağlık


İlknur Aydoğan  

Bu fiyata bu kalitede harika bir peynir. Uzun zamandır bu kadar lezzetlisini yememiştim. Özellikle belirtmek istediğim husus son zamanlarda marketlerden aldığım güya kaliteli (!) markaların peynirlerinde bir acılık farkediyordum.Sebebini bilemesem de bu beni rahatsız ediyordu. Firmanızın kaşar peyniri çocukluğumda yediğim peynirlerin tadında. Rahatsız edici hiç bir başka tat veya koku yok. Naturel bir lezzet.Çok çok beğendim. Hep doğal kalabilmeniz dileğiyle..


Zekeriya YILDIRIM  

Eski kaşar taze kaşar ve bir kaç çeşit peynir aldık. Hepsi aroması kalitesi harika ürünler. Uzun zamandır peynir yememişiz meğerse. Teşekkürler herşey için.


Yılmaz Eylem Muyan  

Paketleme inanılmaz özenli ve vakum yapmışlar ayrıca tesekkur ederım. Ayrı ayrı şehirlere istetmeme rağmen 2 gun gıbı bır surede temın ettıler. Lezzetı ıse bır harıka agızda erıyortadı damagınızda kalır


Elvan Çorapçı  

eski kaşar ve tulum peynir aldık çok beğendik ve paketlemesi çok güzel teşekkür ederiz


Murat guvel  

Kilosunumu 54 TL'ye veriyorsunuz kargo dahilmi


Ertan kazanova  

Recep bey cuma günü bütün siparişlerimi aladım teşekkür ederim ama bir sisarişim yalnış gelmiş ben 2 çeşit kaşar siparişi vermiştim, bir çeşit geldi onun yerine hiç bilmediğim bir taza peynir geldi onu hiç ellemedim ama yapıcak birsey yok


Yorum Ekle