Tam Yağlı Göbek Kaşar Peyniri 1 Kg


  • Stok : Var

245.00 /Kg

KDV Dahil


Katkısız - Renklendiricisiz Göbek Kaşar Peynir 1 Kg

Erzurum’un doğal meralarında bulunan lezzetli otlar, önce sütü, sonra da Erzurum peynirlerini lezzetlendiriyor. Erzurum esintisini evinize getiren süt ürünlerinin en lezzetlilerinden biri olan Göbek Kaşar Peyniri, vakumlanmış özel ambalajında, sofralarınızın yeni müdavimi olmayı bekliyor. Oldukça doyurucu yağ oranı ve damağınızda bırakacağı özel lezzeti ile Erzurum göbek kaşar peyniri, üretim sürecinde özenle seçilen kaşar boğumlarından oluşuyor. Kaşar peynirinin; Erzurum’un yüksek rakımlı meralarından toplanan sütlerle yoğrulduğu aşamada, henüz kalıplara dökülmeden oluşan kaşar boğumları, özenle ayrılıyor. Bu bölümlerde bulunan yüksek protein ve yağ, göbek kaşar peynirine o özel lezzetini veriyor. Göbek kaşar peyniri, kahvaltılarınızda, hamur işi tariflerinizde kullanabileceğiniz, kızartarak sıcak olarak da servis edebileceğiniz etkileyici bir lezzete sahip.

 

Enerji ve Besin öğeleri                   100 g için

Enerji (kj/kcal)                                 1421/340

Yağ (g)                                             25

Doymuş yağ (g)                               17

Karbonhidrat (g)                               1.7

Şeker (g)                                           0

Protein (g)                                         27

Tuz (g)                                              2

Kalsiyum (mg)                                     700

cemil kanpara  

iki yıldan uzun süredir bu üründen alıyoruz. lezzeti ve kalitesi itibariyle çok memnunuz. katkısı olan herkese teşekkürler.


İlknur Aydoğan  

Bu ürününüzü de çok beğendim. Satın almak isteyenler fiyatını marketlerde tost peyniri denilip de taze kaşar olmayan ürünler ile mukayese etmesinler. Kaliteli diye bildiğimiz firmalar taze kaşarı en az 200 TL bandında satarken sizin bu kaliteli ürünü 145 TL den satmaniz da ayrıca sevindirici.Tadı çok çok güzel. Elinize,emeğinize sağlık.


Mevra MAYA  

Fiyatı uygun özellikle hamur işleri tost ve kuymak için çok ideal yağlı bir kaşar türü..Ayrıca farklı bir aromaya sahip..Böyle kaliteli ürünleri bizler ile buluşturduğunuz için sağolun..Rabbim işlerinizi rast getirsin..


Yorum Ekle