Erzurum Küflü Peynir 1 KG. (Göğermiş Peynir,Yeşil Peynir)


  • Stok : Var

220.00 /KG.

KDV Dahil


Erzurum Göğermiş Peynir 1 KG. (Yeşil Peynir,Küflü Peynir , Kerti Peynir)

 

Erzurum’un meşhur tatlarından olan göğermiş peynir, özenle üretilen civil peyniri ve lorun karıştırılarak, birlikte olgunlaştırılması ile üretilen lezzetli peynir çeşitleri arasındadır. Küflü peynir, antioksidan, antimikrobiyal ve antibiyotik özellikleri ile, sağlık ve lezzet deposudur. Sofralarınıza gelmeden önce, 6 ile 8 ay arası olgunlaştırılma süresi olan bu lezzetli peynir, kendine has rengi, kokusu, keskin tadı ve Erzurum meralarının otlarından aldığı zengin aroması sayesinde, tüm aile üyelerinin keyifle tüketeceği peynirler arasındadır. Erzurum yeşil peynir, kahvaltılarınızda, sandviç ve salatalarınızda kullanabileceğiniz sağlıklı bir alternatiftir. Recep Acar, Erzurum’un bu sağlıklı ve doğal lezzetini, vakumlu özel ambalajlarında ve soğuk muhafazalı kutularında, Türkiye’nin her bir köşesine, online ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri ile göndermektedir.

Mustafa Yalçın  

Ailecek sipariş veririz yumuşak tuz oranı iyi beğenerek tüketiyoruz


Suat çiftci  

1 kg için 30 tl kargo ücretimi olur.bir limitiniz olmalı ona göre kargo ücreti alınmalı


Talip Karadeniz  

İstanbul da şube. açsanız


Meltem Toraman  

Şimdiye kadar birçok firma denedim ancak yedikten sonra şişkinlik oluşturmayan yeşil peyniri ilk defa bu firma ile tanıdım , çok teşekkür ederim sizi desteklemeye devam edeceğim


Ömer Selli  

Pazartesi gonderildi. Çarşamba günü geldi. Ürünler harika. Küflü peynir harika bir tad bırakıyor damakta. Yalnız küflü olanla küfsüz olanlarıı karışım yapmışlar. Yani tamamı küflü degildi.Başka bir problem yok.


Kibar ulu  

Çeçil peynir sipariş verdim İzmire 2günde geldi paketleme özenliydi peynir harika dürüst esnaf herkeze tavsiye ederim


Yorum Ekle